Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
25
26
29
30
31
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

KRUK

kruk

Program konferencji
Informacja o konferencji


kruk

 Trwa rekrutacja do udziału w pierwszym w naszym regionie Pedagogicznym Uniwersytecie DRUGIEGO Wieku

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile wspólnie z Nadnoteckim Instytutem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Pile zapraszają do udziału w nowatorskim, inspirującym i specjalistycznym kursie rozwoju zawodowego dla nauczycieli, pedagogów, edukatorów oraz trenerów (ze szkół wszystkich poziomów kształcenia lub instytucji okołooświatowych takich jak biblioteki, domy kultury, organizacje pozarządowe, stacje edukacji ekologicznej i/lub przyrodniczej itp.). Uczestnicy Pedagogicznego Uniwersytetu DRUGIEGO Wieku nieodpłatnie otrzymają międzysektorowe, profesjonalne wsparcie w realizacji edukacji kompetencyjnej dzieci i młodzieży w naszym regionie.

 

Wszystkim uczestnikom Pedagogicznego Uniwersytetu Drugiego Wieku zapewniamy:
- nieodpłatny udział we wszystkich zajęciach warsztatowych, organizowanych raz w miesiącu w roku szkolnym 2019/2020, w siedzibie Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile,
- nieodpłatny udział w dwóch atrakcyjnych wizytach studyjnych w ośrodkach edukacji kompetencyjnej z Poznania oraz z okolic Krakowa i Bielska-Białej (w tym nieodpłatny transport, zajęcia, noclegi i wyżywienie),
- oraz gratisowy komplet najnowszej literatury fachowej wraz z zaświadczeniem o odbyciu specjalistycznego kursu kompetencyjnego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu!

Liczymy na udział czynnych zawodowo nauczycieli, pedagogów, edukatorów oraz trenerów, którzy potrafią w sposób inspirujący dzielić się zarówno swoim doświadczeniem, jak również owocnie wykorzystać sprawdzone rozwiązania wiodących w regionie i w kraju ośrodków realizujących edukację kompetencyjną dzieci i młodzieży.

Pedagogiczny Uniwersytet Drugiego Wieku jest elementem Programu Edukacyjnego KRUK. Szczegółowe informacje o kursie i Programie KRUK oraz dokumenty i zasady rekrutacyjne odnajdą Państwo na stronie www.kompetencje.amu.edu.pl

logo-kruk-pol


kruk

Trwa rekrutacja na bezpłatne wsparcie tutorskie dla uczniów Państwa szkoły

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile wspólnie z Nadnoteckim Instytutem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Pile zapraszają do udziału w bezpłatnym semestralnym kursie realizacji projektów dla uczniów pt.: „Mój konik, czyli jak poradzić sobie z kruczkami w osiąganiu własnych celów".
To niespotykana dotąd w naszym regionie oferta edukacyjna! W ramach kursu obejmiemy opieką tutorską w sumie 55 uczniów szkół z obszaru północnej Wielkopolski. Uczestnicy kursu otrzymają wsparcie tutorskie w rozwoju kompetencji miękkich, planowaniu własnej drogi edukacyjno-zawodowej, osiąganiu samodzielności i dojrzałości oraz nawiązywaniu i pogłębianiu relacji społecznych.

Zapraszamy Dyrektorów szkół do zgłaszania grup szkolnych złożonych z maksymalnie 8. uczniów (w wieku 13-18 lat), którzy zechcą wziąć udział w trwającym semestr kursie realizacji projektów. Wszystkim uczestnikom kursu zapewniamy nieodpłatnie udział w zajęciach, transport, ubezpieczenie, poczęstunek oraz po zakończeniu kursu profesjonalnie opracowane C.V. Przygotowaliśmy także budżet na potrzeby pokrycia wynagrodzenia dla opiekunów grup uczniowskich.

Kurs jest elementem Programu Edukacyjnego KRUK. Szczegółowe informacje o kursie i Programie KRUK oraz dokumenty i zasady rekrutacyjne odnajdą Państwo na stronie www.kompetencje.amu.edu.pl

Do pobrania:
Regulamin kursu realizacji projektów dla uczniów ...
Formularz Zgłoszeniowy na kurs realizacji projektów dla uczniów ...

logo-kruk-pol


logo-kruk-pol

kruk

 

 

 

 

 Program Edukacyjny KRUK

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile zaprasza do udziału w Programie Edukacyjnym KRUK (Koncepcyjnie Rewolucyjny Uniwersytet Kompetencyjny).
Wspólnie z Nadnoteckim Instytutem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Pile stworzyliśmy serię bezpłatnych zajęć edukacyjnych, których głównym celem jest kształcenie kompetencji miękkich uczniów (deficytowych na rynku pracy północnej wielkopolski) i wsparcie szkół w realizacji edukacji kompetencyjnej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się celami, ofertą i harmonogramem Programu Edukacyjnego KRUK
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kompetencje.amu.edu.pl

1. Zaproszenie
2. Regulamin
3. Formularz zgłoszeniowy na szkolenia


 

Pierwsze szkolenia dla uczniów w Programie Edukacyjnym KRUK

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile wraz z Nadnoteckim Instytutem UAM zapraszają do wzięcia udziału w pierwszych zajęciach w ramach Programu Edukacyjnego KRUK, tj. w nieodpłatnych szkoleniach pn.: „Kruki i kruczki, czyli o komunikacji w przyrodzie, społeczeństwie i świecie wirtualnym", wspierających rozwój kompetencji interpersonalnych i kognitywnych uczniów* (klas 7-8 szkół podstawowych, trzecich gimnazjum i wszystkich klas szkół ponadpodstawowych).
Zajęcia odbywać się będą w interdyscyplinarnym i bardzo aktualnym obszarze szerokiej problematyki komunikacji w przyrodzie, społeczeństwie i świecie wirtualnym. UWAGA: termin rekrutacji na szkolenia mija w dn. 27. lutego br.!
Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń, terminów i zasad rekrutacji znajdują się na stronie www.kompetencje.amu.edu.pl

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
https://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-uam-pilagk-is-190.pnglink
https://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-ppp-pilagk-is-190.pnglink
https://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-policja-pilagk-is-190.pnglink
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i