Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
9
11
13
20
22
25
26
27
28
29
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Artykuły

OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE

kruk

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły z subregionu północnej Wielkopolski do nieodpłatnego udziału w II edycji jednodniowych szkoleń komunikacyjnych dla uczniów. Ze względu na sytuację epidemiczną szkolenia oczywiście odbywają się w formule zdalnej.
Szkolenia zaplanowano w taki sposób, aby uczestniczący w nich uczniowie kształcąc szeroki wachlarz kompetencji kluczowych, samodzielnie dochodzili do zrozumienia podstawowych mechanizmów komunikacji w przyrodzie, społeczeństwie i świecie wirtualnym.

Pojedyncze szkolenie obejmuje dwa bloki:
1. warsztaty, podczas których uczniowie pracują w grupach, podzielonych na zespoły zgodnie z profilami swoich osobistych zainteresowań (kształcąc swoje kompetencje w zakresie współpracy w grupie i przekazywania myśli, kontaktów interpersonalnych),
2. grę dydaktyczną, zaplanowaną tak, aby uczniowie chcąc wygrać w grze wykorzystywali zdobytą na warsztatach wiedzę (kształcąc swoje kompetencje w zakresie logicznego myślenia i analizy faktów, kreatywności i praktycznego wykorzystania wiedzy).
Do udziału w zdalnych szkoleniach zapraszamy 25 osobowe grupy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatów chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, pilskiego, wągrowieckiego i złotowskiego.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona! Rekrutacja do udziału w szkoleniach rozpoczyna się w dn. 19. stycznia, a zakończy w dn. 17. lutego! Realizowana będzie elektronicznie poprzez wypełnienie i wysłanie zgłoszenia elektronicznego. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
Zapraszamy do sprawdzenia jak przebiegały zajęcia podczas I edycji szkoleń.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zaproszenie
Regulamin
Formularz rekrutacyjny

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
https://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-uam-pilagk-is-190.pnglink
https://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-ppp-pilagk-is-190.pnglink
https://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.patronat-policja-pilagk-is-190.pnglink
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i