Rozwiązywanie problemów z różnych dziedzin z wykorzystaniem nowych technologii

grant-gCentrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Pile Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Kuratorium Oświaty w Poznaniu zapraszają do udziału w Grancie Wielkopolskiego Kuratora Oświaty: "Rozwiązywanie problemów z różnych dziedzin z wykorzystaniem nowych technologii"
Cele ogólne: Podniesienie kompetencji nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w zakresie stosowania nowoczesnych metod i narzędzi do rozwiązywania problemów w szkole.

 

Adresaci: nauczyciele zatrudnieni w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego.
Treści:
Wykład I :Metody i narzędzia informatyczne służące rozwiązywaniu problemów z różnych dziedzin.
Wykład II: Przetwarzanie informacji za pomocą środków informatycznych.
Warsztat I: Nauka programowania z grą Scottie Go!
Warsztat II: Cyfrowe zasoby geoinformacyjne i metody bioinformatyczne wzbogaceniem lekcji przyrodniczych.
Warsztat III: Lekcja programowania w pudełku.
Warsztat IV:Technologie informacyjno-komunikacyjne w różnych dziedzinach
Liczba godzin: 6 godzin zegarowych.
Uczestnik szkolenia bierze udział w całej ofercie szkoleniowej.
Prowadzący: pracownicy Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego, pracownicy naukowi Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pracownicy Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile.
Miejsce szkolenia: Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, ul. Zwierzyniecka 20, Poznań
I termin szkolenia: 10.06.2017 r. godz. 9:00-16:10 - rejestracja odbywa się przez wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego pod adresem internetowym - LINK
II termin szkolenia 27.06.2017 r. godz. 9:00-16:10 - rejestracja odbywa się przez wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego pod adresem internetowym - LINK
Uwaga!
Po dokonaniu rejestracji do wybranej grupy szkoleniowej należy w ciągu trzech dni dokonać wpłaty 19 zł na konto bankowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile, ul. Bydgoska 21, 64-920 Piła Bank Zachodni WBK S.A. 3 Oddział w Pile 68 1500 1041 1210 4005 6238 0000, w tytule należy napisać: "nowe technologie, data szkolenia".
Zgłoszenia są przyjmowane do 5 czerwca 2017 r. lub do wyczerpania się miejsc.
Najpóźniej na 3 dni robocze przed szkoleniem osoby zgłaszające się na szkolenie otrzymają potwierdzenie o zakwalifikowaniu. W razie braku takiej informacji, rezygnacji ze szkolenia lub brakiem  możliwości zalogowania się na dany termin, proszę o kontakt:
Kierownik szkolenia: Karolina Skotarczak-Dobrzyńska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel.: 67 352 70 12.

 

   
© CDN w Pile
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i