Szkolenia  

   
   
   
   
   
   

Artykuły

Współpraca z rodzicami

06Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Akademii dla Wychowawcy, które odbędzie się 24 października (poniedziałek) w godz. 16.00-19.00 w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile, s. 112.

 

Spotkanie poświęcone będzie "Współpracy z rodzicami", a zajęcia poprowadzą konsultanci CDN w Pile Danuta Kitowska i Joanna Stachowiak. Przypominamy, że Akademia dla Wychowawcy jest formą bezpłatną i wymaga logowania (link poniżej), stanowiącego rezerwację udziału. Ze względu na bardzo dużą liczbę chętnych uprzejmie prosimy o odpowiedzialne podejmowanie decyzji o logowaniu, tym samym potwierdzaniu swojego uczestnictwa. Informujemy także, że począwszy od październikowego spotkania będziemy dokumentować uczestnictwo, a na ostatnich zajęciach nauczyciele otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w określonej liczbie szkoleń (kontynuujemy możliwość wyboru tematów w zależności od potrzeb).

Zapisy online

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-uamgk-is-190.pnglink
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-pcegk-is-190.pnglink
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.toc.toc_parnter3gk-is-190.pnglink
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.wsggk-is-190.pnglink
   

Patronat CDN  

http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.metody2gk-is-162.pnglink
«
»
Loading…
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i