Szkolenia  

   
   
   
   
   
   

Inwestujemy u siebie

Szczegóły
Inwestujemy u siebie
 logo

"Inwestujemy u siebie" – konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 Co to jest Plan Inwestycyjny? Jak zwiększyć konkurencyjność Europy? Jakie innowacyjne rozwiązania pomogą w tworzeniu nowych miejsc pracy? Zapraszamy uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, nauczycieli oraz całe społeczności szkolne do udziału konkursie "Inwestujemy u siebie". Stwórzcie projekt, który warto zrealizować by zmienić na lepsze Wasz kawałek Europy. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody - tablety i smartfony. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 grudnia.

Nawiążcie współpracę z wybraną firmą lokalną i wspólnie zastanówcie się, jak inwestując w innowacje stworzyć nowe miejsca pracy. Następnie nakręćcie film zachęcający inwestorów do finansowego wsparcia Waszego projektu. Pokażcie fakty, perspektywy przyszłego zysku (nie tylko finansowego, ale opowiedzcie też o rozwoju regionu, społeczności, nowej branży). Pokażcie jak Wasz projekt pobudzi gospodarkę w skali mikro, aby pozyskać inwestorów dla swoich działań.

Dla kogo?

Do konkursu mogą zgłosić się uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Biorą w nim udział trzyosobowe zespoły pod opieką dorosłego opiekuna. Zadaniem uczniów jest przygotowanie i przekazanie – zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi – pracy konkursowej, w której przedstawią własny pomysł na to, jak poprzez inwestycje w innowacyjne rozwiązania stworzyć nowe miejsca pracy w firmie działającej na wybranym lokalnym rynku.

Uczniowie i uczennice:

  • przygotują zespołowo pracę konkursową zgodnie z wytycznymi w regulaminie oraz umieszczą ją wraz z odpowiednim opisem we wskazanym serwisie internetowym;
  • wypełnią specjalnie przygotowany formularz: umieszczą link do przygotowanej pracy w formularzu oraz opis projektu i jego realizacji zadania według określonych przez Organizatora kryteriów.

W ramach przygotowania do konkursu uczniowie i uczennice uczestniczą w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez nauczycieli na podstawie zaproponowanego przez CEO zestawu materiałów edukacyjnych w celu zrozumienia tematyki konkursu.

Uczniowie będą mieli także możliwość udziału w webinarium (konferencji online) z ekspertem, pozwalającym na udział w wirtualnej lekcji.

Wszystkie materiały edukacyjne oraz informacje o webinariach pojawią się na stronach:

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-uamgk-is-190.pnglink
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-pcegk-is-190.pnglink
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.toc.toc_parnter3gk-is-190.pnglink
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.wsggk-is-190.pnglink
   

Patronat CDN  

http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.metody2gk-is-162.pnglink
«
»
Loading…
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i