Szkolenia  

   
   
   
   
   
   

Inauguracja Akademii Zawodowca

Szczegóły

akademiazaw1Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile w roku szkolnym 2016/2017 inauguruje projekt Akademia Zawodowca. Celem projektu są wspólne spotkania nauczycieli zawodowców, wymiana doświadczeń, promowanie dobrych praktyk i upowszechnianie nowatorskich rozwiązań organizacyjnych, metodycznych i technologicznych w kształceniu zawodowym.


Projekt Akademia Zawodowca jest skierowany do nauczycieli zawodowych zajęć edukacyjnych oraz osób zainteresowanych edukacją zawodową. Planowane są cztery spotkania w roku szkolnym. Akademia Zawodowca jest formą nieodpłatną! Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 września (środa) w godz. 16.00 - 19.00 i dotyczyć będzie wykorzystania e-zasobów w kształceniu zawodowym. Porozmawiamy także o zapowiadanych zmianach w kształceniu zawodowym. Prowadzący Piotr Halama.
Serdecznie zapraszamy i przypominamy o konieczności zalogowania się do systemu szkoleń CDN przy pomocy przy pomocy załączonego linku.
Zapisy online.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partnerstwo z CDN  

Loading
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-uamgk-is-190.pnglink
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.partnerstwo-pcegk-is-190.pnglink
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.toc.toc_parnter3gk-is-190.pnglink
http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.wsggk-is-190.pnglink
   

Patronat CDN  

http://cdn.pila.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/patronat.metody2gk-is-162.pnglink
«
»
Loading…
   
   
   
doradca

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce Polityka Prywatności CDN w Pile.

Zgadzam się i